За нас - Хебеј Quanyong Увоз и извоз тргување копродукции, ООД

за нас

123

Нашата компанија

Хебеј Quanyong Увоз и извоз тргување копродукции, Ltd е основана во 2010 година, кој се наоѓа во област Gaoxin, град Shijiazhuang, провинција Хебеј, Кина. Ние сме професионални компанија која е посветена на обезбедување на производи за здравствена заштита на луѓето од целиот свет. Нашите главни производи се празни капсули, лекови, додатоци за здравствена заштита, медицински помагала, итн

За да се обезбеди квалитетот на нашите производи, ние соработуваме со најсигурни фабрики во Кина. Нашата фабрика празна капсула е само еден во Кина, кои положено ДПП, производство и желатински капсули и HPMC капсули во големини од 00 # 0 #, # 1, # 2, # 3, # 4, 5 #. Со повеќе од 8 години искуство, нашите производи

се извезуваат во повеќе од 30 земји и се стекнал добра репутација, бидејќи на нашата најдобра цена, со висок квалитет и одлична услуга.

Здравјето е темата на човечкиот живот во 21 век. Ние веруваме "клиенти" успех е и наш успех, како и нашиот успех е клиенти "успех". Искрено се надевам дека ќе работат заедно со глобалната клиенти да се создаде здрава и убава утре.

плаќање

45

испорака

2342

WhatsApp Онлајн Chat!