Контакт - Хебеј Quanyong Увоз и извоз тргување копродукции, ООД

Контактирајте не

Контактирајте не

адреса

Соба 516, 5-ти кат, технологија центар бр.136 Huanghe патот, Окружниот Gaoxin, град Shijiazhuang, Хебеј, Кина

Е-пошта

julian.bian@hotmail.com

телефон

+86 15076317123

+86 311 86370889

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено


WhatsApp Онлајн Chat!